Úvod » Komiksy » Vetřelci vs. Predátor Omnibus - kniha druhá


        

Vetřelci vs. Predátor Omnibus - kniha druhá

vyprodáno

 

Číslo produktu: A1197
EAN kód: 9788073817817
naše cena:
999 Kč (Nejsme plátci DPH)

Stav: Velmi pěkný     viz fotky

Caryn Delacroixová, žijící v oblačníku vznášejícím se vysoko nad vetřelci zamořenou Zemí, nemůže usnout. Do jejího privilegovaného bezpečného světa, do jejích mírumilovných snů se vkrádají děsivé vize o pronásledování, znetvoření a krvavé smrti. Jsou to však jenom noční můry… nebo ne? Nádherná trofejní manželka korporátního magnáta Luciena Delacroixe brzy zjistí, že se noční můry mohou naplnit a že existuje osud horší než smrt – když se na scéně objeví predátor.
Ve druhé knize omnibusu najdete mimořádně úspěšný epický příběh Nejnebezpečnější ze všech druhů z pera komiksové superstar Chrise Claremonta a další napínavé příběhy vytvořené řadou špičkových komiksových tvůrců.
Vítejte ve válečné zóně. Na jedné straně mimozemská morová nákaza zvaná Vetřelci, na druhé straně krutí vesmírní lovci jménem Predátoři. Vaše šance na přežití: nulová.
Dříve než přišla filmová série, dříve než se objevily počítačové hry, před tím vším tu byla komiksová řada. Ta proti sobě jako první postavila dvě nejslavnější filmová monstra a rozjela epickou ságu, táhnoucí se přes celou galaxii.
V rukou držíte už druhou knihu z řady Vetřelci vs. Predátor. A v ní vás čeká jeden opravdu monumentální příběh z pera Chrise Claremonta, tvůrce moderních X-Menů. V událostech, které volně navazují na první vetřelčí omnibus, byla Země zbavena mimozemské nákazy, ale přesto je stále ještě nebezpečná a výstrahy před kontaminací visí na každém rohu. Proto většina bohatších lidí žije na luxusním oblačníku, vznášejícím se vysoko nad krajinou. Jsou tu v bezpečí… alespoň dokud sem nedorazí predátor. Ale nejde lovit. Někoho tu hledá.
Za příběhem Nejnebezpečnější ze všech druhů už následují kratší epizody z novějšího období. Tyto příběhy se dívají na souboje Vetřelců a Predátorů ze všech možných stran… a dokážou nám, že i vetřelci jsou schopni vývoje.
Což ale není moc dobrá zpráva.

Příběhy:
Nejnebezpečnější ze všech druhů - Chris Claremont, Jackson Guice
Kořist - Barbara Kesel, Ron Randall
Neústupní - David Ross
Štvanice - Ian Edginton, Mel Rubi
Levákova pomsta - Brian McDonald, Pop Mhan
Připoután k životu a smrti - Mark Schultz, Tom Biondolillo

Rok a měsíc vydání: srpen 2010 | ISBN: 978-80-7381-781-7 | Vydání: 1. | Vazba: vázaná v pevných deskách s přebalem | Formát: 160 x 235 mm | Počet stran: 368 | Tisk: barevný | Náklad: 2000 | Cena v době vydání: 899 Kč | Název originálu: Aliens vs. Predator Omnibus volume 2 | Vydavatel originálu: Dark Horse Comics

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

ZGU4NT