Úvod » Komiksy » Technokněží (Brož.)


        

Technokněží (Brož.)

vyprodáno

 

Číslo produktu: A2527
EAN kód: 9788074494826
naše cena:
1 399 Kč (Nejsme plátci DPH)

Stav: Perfektní    viz fotky

DALŠÍ EPICKÝ PŘÍBĚH ZE SVĚTA METABARONŮ A INCALU.

"Naučil jsem se lhát, zrazovat, šidit, krást, zneužívat a ničit druhé, jen abych zmnožil své jmění. Prostě vše, co potřebuje správný technokněz..."

Produkt brutálního znásilnění, alabastrově bílý chlapec s příhodným jménem Albino, má jeden jediný cíl. Stát se členem řádu technokněží a stvořit videohry, které ovlivní všechny občany v galaxii... nebo zemřít při snaze toho dosáhnout. Což se mu může velmi lehko přihodit, protože cesta k tomu stát se technoknězem je složitá a Albino bude muset absolvovat mnoho smrtících zkoušek.
A tím jeho cesta teprve začíná. Nebezpečí číhají ve virtuální realitě, v politických intrikách i v barbarství vyzbrojeném nejmodernější technikou. Nemluvě o jeho sourozencích... a o ničivém techno moru, který postupně zamořuje galaxii.

Pokud je Incal o mystické cestě za osvícením a Kasta metabaronů má blízko k řeckým tragédiím, Technokněží si berou inspiraci z Bible a příběhu nalezence, který má vyvést národ do země zaslíbené. Sledujeme jak jeho cestu k velkolepému cíli skrz celou galaxii, tak dospívání a pouť k sebepoznání. Jodorowsky v Technokněžích spojuje techniku s duchovnem. Stvořil něco zcela nového: mystický kyberpunk.

15. kniha v řadě "Mistrovská díla evropského komiksu"

Obsahuje svazky:
La Pré-école Techno (1998)
L'École pénitentiaire de Nohope (1999)
Planeta Games (2000)
Halkattrazz, l'étoile des Bourreaux (2002)
La secte des Techno-évêques (2003)
Les secrets du Techno-Vatican (2004)
Le Jeu parfait (2005)
La Galaxie Promise (2006)

Rok a měsíc vydání: listopad 2017 || Vydání: 1. | Vazba: lepená v měkkých deskách| Formát: 190 x 260 mm | Počet stran: 408 | Tisk: barevný | Název originálu: Les Technopères | Vydavatel originálu: Les Humanoïdes Associés 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

ZTVhO