Úvod » Komiksy » Batman / Želvy nindža (limitovaná edice 200ks)


        

Batman / Želvy nindža (limitovaná edice 200ks)

vyprodáno

 

Číslo produktu: A1702
EAN kód: 9788074494987
naše cena:
1 299 Kč (Nejsme plátci DPH)

Stav: Perfektní      viz fotky

Komisový CROSSOVER ROKU!

NEW YORK. Želvy nindža jsou uprostřed největší bitvy svých životů. Ve stejnou chvíli proti nim stojí děsivý klan Noha se svým vůdcem Trhačem i mimozemské síly generála Kranga - jenže právě tohle měl Krang v plánu. Teď se může jediným posunem v časoprostoru zbavit obou svých největších rivalů najednou.

GOTHAM. Jako by neměl temný mstitel Batman už takhle plné ruce práce s ochranou svého města proti Penguinovi, Killer Crocovi, Ra's al Ghulovi a dalším, přichází na scénu nový nepřítel: Trhač a jeho družina nindžů, kteří byli přeneseni do nic netušícího Gothamu a rozpoutali tu hotové peklo. Jejich cílem je technologie, která je může vrátit zpátky domů... Současně se však hodlají s pomocí nejobávanějších Batmanových protivníků zmocnit celého Gothamu.

Hrdinové však mají mnoho podob a Temný rytíř nebojuje sám. Své síly spojí s Leonardem, Donatellem, Michelangelem, Raphaelem a mistrem Třískou. Dokážou pak společně Netopýr, Krysa a Želvy porazit nejzběsilejší lotry obou dimenzí?

Obsahuje sešity série Batman / Teenage Mutant Ninja Turtles #1-6

Vyšlo v brožované, limitovanější pevné vazbě s přebalem a extra limitované pevné vazbě s přebalem se sběratelskou obálkou.

Rok a měsíc vydání: prosinec 2017 | Vydání: 1. | Vazba: pevná vazba s přebalem | Formát: 170 x 255 mm | Počet stran: 160 | Tisk: barevný | Název originálu: Batman / Teenage Mutant Ninja Turtles | Vydavatel originálu: DC Comics, IDW Publishing  Náklad 200ksNÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

YWQ5NmR