Úvod » Komiksy » Vetřelci vs. Predátor Omnibus - kniha první


        

Vetřelci vs. Predátor Omnibus - kniha první

vyprodáno

 

Číslo produktu: A1095
EAN kód: 9788073815837
naše cena:
1 799 Kč ( Nejsme plátci DPH )

Žánr: akční, sci-fi
Vydal:BB/art Komiks
Rok a měsíc vydání: 2009/11
ISBN: 978-80-7381-583-7
Vydání: 1.
Vazba: vázaná v pevných deskách s přebalem
Format: 160 x 235 mm
Počet stran: 456
Tisk: barevný

Stav : Velmi dobrý   viz fotky

Popis:
Na planetě Rjuši se zabydlují osadníci a netuší, že lidstvo není jediné, kdo si na tuhle planetu dělá nárok. Nelítostní lovci Predátoři ji využívají ke svému vražednému rituálu – zamořují planetu vetřelčími vejci, aby ji pak mohli využívat k naplnění svého smyslu života. K lovu. Jenže Predátoři netuší, že na planetě na ně čeká větší sousto, než dokáží spolknout. Pokud mají Vetřelce porazit, možná budou potřebovat pomoc těch, které dosud považovali pouze za dobrý zdroj trofejí – lidí.

Dříve než přišla filmová série, dříve než se objevily počítačové hry, před tím vším tu byla komiksová řada. Ta proti sobě jako první postavila dvě nejslavnější filmová monstra a rozjela epickou ságu, táhnoucí se přes celou galaxii.
V úvodním příběhu Vetřelci vs. Predátor se dostanete na planetu Rjuši, kterou se rozhodlo lidstvo kolonizovat… jen aby zjistilo, že už tu planetu osídlil někdo před nimi a vypustil tu nepříliš přátelská zvířátka, na kterých testuje své bojové umění. Na to pak navazuje Válka, další komiksový epos, který popisuje život Predátorů z pohledu někoho, kdo se s nimi rozhodl žít.
Tyto dva příběhy zabírají větší část téměř pětisetstránkové knihy. Zbytek se pak skládá z povídek. V Času krve se seznámíme se smrtícími predátorskými tradicemi, v Souboji se zase vydáme na opuštěnou planetu s vojenskou jednotkou a dozvíme se, že odpovídat na volání o pomoc se vždycky nevyplácí; Věčný se odehrává v Japonsku budoucnosti a ukazuje, že i Predátoři se mohou stát předmětem lovu; Stará tajemství odhalí tajemství svatých; a Síť ukáže, co se stane, když někoho ovládne pomsta.
Takže ještě jednou – vítejte ve válečné zóně.

Příběhy:
Vetřelci vs. Predátor - Randy Stradley, Phill Norwood, Chris Warner
Čas krve - Randy Stradley, Phill Norwood
Souboj - Randy Stradley, Javier Saltares
Válka - Randy Stradley, Chris Warner
Věčný - Ian Edginton, Alex Maleev
Stará tajemství - Alex Maleev
Síť - Ian Edginton, Derek Thompson, Brian O'Connell

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

MmQ5MzU1ZT