Úvod » Komiksy » Superman Action comics #02: Neprůstřelný (limitovaná edice 52ks)


        

Superman Action comics #02: Neprůstřelný (limitovaná edice 52ks)

vyprodáno

 

Číslo produktu: 492
EAN kód: 9788074614231
naše cena:
1 169 Kč ( Nejsme plátci DPH )

Stav: Nové v orig.fólii

Žánr: akční, superhrdinský
Vydal:BBart
Rok a měsíc vydání: 2013/11
ISBN: 978-80-7461-423-1
Vydání: 1.
Vazba: vázaná v pevných deskách s přebalem
Format: 170 x 260 mm
Počet stran: 224
Tisk: barevný
Náklad: 52 ks
Název originálu: Superman Action Comics 2: Bulletproof
Cena v době vydání: 999 Kč

Popis:
V druhém souborném vydání supermanovského ACTION COMICS se setkáte s prezidentem Supermanem, lovcem Nimrodem, zapomenutým Supermanem a mnohými dalšími! Navíc: prožijte s Clarkem Kentem jeho prvních pár dní v Metropolis a seznamte se s „chlapcem, který ukradl Supermanův plášť!”


LOVECKÁ SEZÓNA NA SUPERMANA!

Je to už pět let, co ho nazvali Supermanem – tehdy v dobách jeho počátků, kdy odvážný, trochu přidrzlý a tajemstvím opředený hrdina začal používat své neuvěřitelné schopnosti, hájit bezbranné a uplatňovat spravedlnost i tam, kam dosud nedosáhla. Málokdo tehdy tušil, že mladý syn jiného světa teprve objevuje plný rozsah své moci – a její původ. A on naopak neměl ponětí, že ho čeká jedna z nejtěžších zkoušek jeho života.
Démonický Superman deformovaný korporátními zájmy. Nezastavitelný lovec toužící po trofeji z nejcennější kořisti celého Metropolis. Psionik, jehož všemocná mysl rozdrtí i Supermanovo ocelově pevné tělo. Společně tvoří předvoj antisupermanovského vojska, verbovaného v nejhlubších stínech osobou nepopsatelné ďábelskosti.
Ti všichni však brzy poznají, že ať už zaútočí na kterékoliv z mnoha planet Zemí – ať už Superman vystupuje jako Clark Kent, Johnny Clark, Calvin Ellis nebo pod jinou tajnou identitou – nemají co do činění jen s jedním mužem. Superman je ideálem, k němuž lidé vzhlíží. A ideály jsou neprůstřelné.

SNAD NEJDE JEN O PRÁZDNOU FRÁZI – SÍLY ZLA TENTOKRÁT MÍŘÍ PŘESNĚ...

Poznámky:
Obsahuje sešity Action Comics #9-12 a Action Comics Annual #1.

Vyšlo v brožované, limitovanější pevné vazbě s přebalem (500ks) a extra limitované pevné vazbě s přebalem na speciálním papíře s černobílou variantou obálky, číslované s certifikátem (52ks).

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

ZWZmMzQw